jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۵۳۴۸   ۱۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۴

با برتری در رقابت های لیگ نیمه حرفه ای بوکس جهان

روزبهانی المپیکی شد

جام جم ورزشی: بوکسور شایسته ایران با صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ نیمه حرفه‌ای بوکس جهان سهمیه المپیک 2016 ریو را به دست آورد.

روزبهانی المپیکی شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون بوکس، نماینده وزن 81 کیلوگرم بوکس ایران شب گذشته (جمعه) در مرحله چهارم لیگ نیمه حرفه ای جهان در بلغارستان، به مصاف حریفی از موریتانی رفت و با برتری مقابل حریف خود سهمیه حضور در المپیک 2016 را کسب کرد.

دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی اینچئون در این دیدار با وجود مصدومیت از ناحیه بینی با ارائه مبارزه ای شجاعانه به برتری دست یافت و اولین ورزشکار ایران لقب گرفت که موفق به کسب سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیرو شده است.

روزبهانی پیش از این در لیگ نیمه حرفه ای جهان در مباررزه با بوکسورهای ازبکستان و فرانسه نیز به برتری دست یافته و مقابل حریف روسی شکست خورده بود. در این مسابقات 8 بوکسور برتر وزن 81 کیلوگرم از سراسر دنیا برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو به روی رینگ رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر