jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۵۷۳۶   ۱۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۱

جام جم ورزشی: شیاطین سرخ برای خرید بازیکنان جدید 180 میلیون پوند پول خرج می کنند.

صید 180 میلیون پوندی منچستریونایتد

به گزارش جام جم ورزشی ، منچستر یونایتد برای بازگشت به روزهای اوج خود بازیکنان بزرگی را جذب کرده است اما به نظر می رسد که این تیم هنوز به دنبال جذب چهره های جدیدی است چرا که می خواهد باردیگر به قدرت نخست فوتبال اروپا و انگلیس تبدیل شود.

روزنامه "دیلی اکسپرس " انگلیس نوشت که شیاطین سرخ برای جذب بازیکنان جدید 180 میلیون پوند در نظر گرفته اند که این رقم بسیار بالایی است.

این روزنامه انگلیسی نوشت: هر چند به گفته مایک فیلان، دستیار سابق فرگوسن بازگشت کریستیانو رونالدو به اولدترافورد تا حدودی غیر ممکن است اما شیاطین سرخ پیشنهاد 80 میلیون پوندی را آماده کرده اند و می خواهند رونالدو را برگرداند. با توجه به 30 ساله شدن رونالدو احتمال دارد که رئال مادرید به این پیشنهاد فکر کند.

این روزنامه ادامه داد: بازیکن دیگری که منچستر یونایتد دوست دارد او را جذب کند آرتور ویدال شیلیایی است که این روزها شرایط خوبی در یوونتوس ندارد و احتمال جدایی او از این تیم زیاد است. لوئیس فان خال به این بازیکن علاقه زیادی دارد و می خواهد او را به اولدترافورد آورد. شیاطین سرخ حاضر است که برای جذب این بازیکن 40 میلیون پوند پرداخت کند. منچستر یونایتد در خط دفاعی هم مشکل دارد و می خواهد مت هوملس و هوفدس آلمانی را به ترتیب با 45 میلیون پوند و 15 میلیون پوند جذب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر