jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۱۴۲   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۸

جام جم ورزشی: در حالی که تعدادی از کارمندان پشت در اتاق نبی جمع شده بودند وی که احساساتی شده بود چشمانش اشکبار شد.

نبی با اشک رفت +عکس

مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال که در جمع کارمندان اعتصاب کرده فدراسیون فوتبال حاضر شده بود به آنها گفت: خوشحالم که از من راضی هستید و وقتی بنده خدا از آدم راضی باشد خدا هم از این فرد راضی است. ما در اینجا یکسری خانواده محسوب می‌شویم که با هم هم‌قدم بودیم و خوشبختانه اعتماد خوبی هم بین ما وجود داشت و من سعی کردم که در هر مجموعه‌ای هستم فضای اعتماد را به وجود بیاورم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: آدم‌ها یا با زور و یا با زر ظلم می‌کنند و این مسئله عدالت را به خطر می‌‌اندازد اما خوشبختانه من زور و یا زر نداشتم و از شما می‌خواهم به عنوان یک همکار قدیمی کارتان را در فدراسیون فوتبال انجام دهید ما اینجا شبانه‌روز با هم کار کردیم و حتی پنجشنبه و جمعه هم نداشتیم.

در همین حین کارمندان فدراسیون از نبی پرسیدند که چرا کفاشیان از اتاقش بیرون نمی‌آید تا با آنها دیدار کند که نبی گفت: او جلسه دارد و به همین دلیل بیرون نمی‌آید اما کارمندان گفتند ما به شرطی به محل کارمان برمی‌ گردیم که با کفاشیان دیدار کنیم اما نبی در همین حین به آنها گفت که برای خداحافظی به میان آنها آمده است.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها