jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۳۸۴۰۵   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

مجری برنامه عموپورنگ، از تدارک و برنامه ریزی برای روی آنتن رفتن سری جدید این برنامه خبر داد.

منتظر عمو پورنگ جدید باشید

داریوش فرضیایی در بازدید از غرفه ایرنا در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، اظهار داشت: طرح هایی برای سری جدید برنامه داریم.

وی درمورد اتمام برنامه های عموپورنگ و حواشی به وجود آمده، گفت: نمی دانم چرا هر وقت برنامه هایمان تمام می شود؛ بازار شایعات پشت سرمان شلوغ می شود.

مجری برنامه عموپورنگ افزود: شایعاتی همچون دستگیری و بردن عمو پورنگ و یا بسته شدن برنامه در محافل می پیچد، اما باید تاکید کنم که این مطالب فاقد ارزش است.

فرضیایی ادامه داد: معمولا هفت یا هشت ماه دیگر برنامه نمی سازیم و پس از آن با طرحی نو و ایده هایی جذاب بار دیگر روی آنتن می رویم.

وی خاطرنشان کرد: برای سری جدید عمو پورنگ اگر خدا عمری دهد در خدمت مردم خواهیم بود.

فرضیایی درمورد اسم برنامه عمو پورنگ اظهار داشت: در سال 1378 برنامه ای عروسکی با عنوان پورنگ و تورنگ به روی آنتن سیما می رفت، که پس از اتمام دیگر این عروسک ها در برنامه جدید نبودند و فقط اسم پورنگ ماند.

وی یادآور شد: اسم عمو پورنگ یک عنوان فانتزی است که بچه ها در ذهنشان می ماند و بر همین اساس نیز در برنامه های جدید از آن بهره بردیم.

فرضیایی درمورد کمپین کودکان غزه نیز اظهار داشت: این از جمله کارهایی بود که متفاوت با سایر آثار شد و در ارتباط با اعلام حمایت از کودکان بی پناه و مظلوم غزه بود.

وی گفت: این اقدام کاری از دل بود که تیم عمو پورنگ سردمدار این قضیه بود و خوشبختانه تمامی هنرمندان ایران زمین نیز در این جهت با ما همکاری کردند. (خبرگزاری ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها