jamejamonline
فرهنگی کد خبر: ۷۳۵۶۴۳   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۴:۰۰

یادداشتهایی دربدرقه ضرغامی -22

مدیریت پرتوان

در پایان دوره 10 ساله مدیریت مهندس ضرغامی در رسانه ملی روزنامه جام جم از شخصیتهای مختلف خواست تا در یادداشتی نظراتشان را در این باره بنویسند محمد رضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اینگونه برایمان نوشت؛

مدیریت پرتوان

عملکرد ده سال گذشته صدا و سیما در دوران مدیریت مهندس ضرغامی‌ از مقاطع خوب صدا وسیما با مدیریت پرتوان و اصولگرای ایشان محسوب می‌شود.

با توجه به تجربه‌ای که درعرصه‌های مدیریتی سیاسی کشور دارم، معتقدم بعد از ریاست جمهوری، سخت‌ترین و حساس‌ترین بخش در اداره کشور، مدیریت صدا و سیماست، زیرا باید ده‌ها شبکه تصویری و رادیویی فعالیت کنند تا بتوانند پاسخگوی درخواست‌های متعدد و متنوع مردم، مسئولان و افکار عمومی‌دنیا باشند.

مدیریت در صدا و سیما بعد از کارهای ایجابی خود، باید به گونه‌ای انجام شود که خدای ناکرده باعث گرفتاری و ایجاد مشکل نشود. تولید و پخش هزاران ساعت برنامه برای هر ساعت از شبانه روز آن هم در برابر انبوهی از مخاطبان داخلی و خارجی که به لحاظ فکری و سلیقه‌ای بسیار متنوع، متفاوت و چه بسا متضاد هستند، بسیار سخت است.

این مقطع تاریخی صدا و سیما با توجه به تجربه‌های قبلی که آقای ضرغامی‌در مسئولیت‌های مختلف در جاهای مختلفی داشتند و از همه مهم‌تر با فضل الهی، با تسلط کامل ضمن حفظ شئون رسانه ملی که به هر دلیلی به نام بالاترین مقام کشور مقام معظم رهبری ثبت می‌شود، با موفقیت‌های قابل توجهی سپری شد و امیدواریم کسی که جایگزین مدیر فعلی صدا و سیما می‌شود از تجربیات و مشاوره‌های این مدیر توانمند در حد اعلا استفاده کند و خود ایشان نیز در مسئولیت‌های مهم دیگری اثر گذار باشد.

محمدرضا باهنر / نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

دفاع به نفع سینما

تقویت بنیه سینما در عرصه جلوه‌های ویژه میدانی چطور بر سینمای ایران تاثیر گذاشته‌ است؟

دفاع به نفع سینما

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر