jamejamonline
فرهنگی کد خبر: ۷۳۵۶۱۵   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۲:۴۰

یادداشتهایی دربدرقه ضرغامی -9

آن کلیپ خاطره‌انگیز

در پایان دوره 10 ساله مدیریت مهندس ضرغامی در رسانه ملی روزنامه جام جم از شخصیتهای مختلف خواست تا در یادداشتی نظراتشان را در این باره بنویسند حسین رضازاده ‌رئیس فدراسیون وزنه‌برداری اینگونه برایمان نوشت:

آن کلیپ خاطره‌انگیز

مهندس ضرغامی برای من قبل از هر چیز یادآور آن کلیپ به یادماندنی است که ده سال پیش در اوج دوران قهرمانی برایم ساخته شد.

آن کلیپ که به بیانات رهبر معظم انقلاب مزین شده بود و حاج سلیم موذن‌زاده اردبیلی هم در آن مداحی می‌کرد، با دستور مستقیم مهندس ضرغامی ساخته شد و ایشان شخصا خودشان پیگیر نحوه ساخت آن بود. تمام صحنه‌های آن کلیپ با نظر ایشان کنار یکدیگر قرار گرفت و درنهایت هم کاری ارزشمند و با کیفیت از آب درآمد.

با گذشت سال‌ها هنوز هم هر زمان آن کلیپ زیبا را تماشا می‌کنم حال و هوای روزهای پرشور قهرمانی در من زنده می‌شود؛ روزهایی که با کسب هر مدال جهانی و المپیک، دل مردم را شاد می‌کردم.

این فقط یک نمونه کوچک از لطف مهندس ضرغامی به بنده بود. ایشان همیشه به قهرمانان ورزشی لطف داشته و دارند و در دوره پربار حضورشان در صداوسیما، با حمایت‌های همه جانبه از جامعه ورزش میراث ارزشمندی از خود به یادگار گذاشتند.

ایشان به عنوان کسی که خودش علاقه‌مند به ورزش است، درک درستی از اهمیت و نقش ورزش در جامعه دارد و با همین نگرش، با تمام توان از ورزشی‌ها حمایت کرد تا ورزش در دوبخش قهرمانی و همگانی نقشی اثرگذار و پررنگ میان جوانان این مرز و بوم داشته باشد.

بنده خدمت مهندس ضرغامی پس از ده سال خدمت صادقانه در سازمان صداو سیما خسته نباشید می‌گویم و برای ایشان در مسئولیت‌های بعدی‌شان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

حسین رضازاده ‌/‌ رئیس فدراسیون وزنه‌برداری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر