jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۹۵۷۸   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۷

پلیس آمریکا از دستگیری مردی به اتهام قتل چهار زن در این کشور خبر داد.

دستگیری قاتل 4 زن در آمریکا

پس از کشف جسد یک زن در ساختمان هتلی در ایالت ایندیانا مردی به قتل او اعتراف کرد و در اظهارات خود به پلیس گفت که سه زن دیگر را نیز به قتل رسانده است.

پلیس ایندیانا پس از بررسی اظهارات متهم 43 ساله توانست محل اختفای اجساد سه زن دیگر را کشف کند. هرچند در مورد نحوه قتل آنان و هویت قربانیان خبری منتشر نشده است.

به گزارش شبکه خبری فاکس نیوز، پلیس محلی این ایالت در حال بررسی‌های بیشتر روی این پرونده قتل است و اظهار نظر در مورد نحوه آشنایی متهم با قربانیان و انگیزه وی از این جنایت‌ها را به روشن شدن تمامی جزئیات آن موکول کرده است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر