jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۸۳۲۸   ۲۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۷

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی از دستگیری مرد معتادی که اقدام به سرقت از یکی از مدارس شرق مشهد کرده بود، خبر داد.

دزد مدرسه دستگیر شد

سرهنگ حسین بیدمشکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از مدرسه‌ای در محدوده اسلام قلعه، ماموران پلیس آگاهی برای بررسی و رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

وی با اشاره به تحقیقات ماموران برای یافتن سرنخ‌هایی از این پرونده، ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را با دعوت از مدیر مدرسه و اخذ اظهارات وی آغاز کردند.

بیدمشکی افزود: سرانجام پس از انجام یک سری تحقیقات کارآگاهان موفق به شناسایی فردی به هویت حسین شده و وی را به عنوان مظنون اصلی تحت نظر قرار دادند که پس از محرز شدن ارتکاب به سرقت از سوی این فرد، وی در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت از مدرسه اعتراف و علت آن را اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی اعلام کرد، گفت: این متهم کابل‌های برق مدرسه، لوازم ساختمانی، شیرآلات مدرسه، برخی از تجهیزات و ... را از مدرسه سرقت کرده بود.

بیدمشکی با بیان اینکه پرونده تکمیلی در این خصوص تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: پس از اخذ اظهارات متهم و تشکیل پرونده، وی برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا و پس از آن با حکم قضایی روانه زندان شد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر