jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۶۳۷۲   ۲۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۸

جام جم ورزشی: مجتبی جباری بر خلاف هفته های گذشته دیشب اصلا برای تیمش ستاره نبود.

شبی که جباری دیگر ستاره نبود

به گزارش جام جم ورزشی ، در یکی از این دو دیدار الاهلی در حضور دو بازیکن ایرانی خود یعنی مجتبی جباری و سیدجلال حسینی مقابل الخور به تساوی یک بر یک قناعت کرد و با 7 امتیاز موقتاً صدرنشین شد.

در این دیدار هر دو بازیکن ایرانی الاهلی 90 دقیقه برای تیم خود بازی کردند، با این حال این دو نیز مانند سایر بازیکنان تیمشان شب کم فروغی را سپری کردند تا الاهلی از پس تیم قعر جدولی الخور برنیامده و پس از دو پیروزی پرگل سرانجام در لیگ قطر متوقف شود.

در دیگر دیدار شب گذشته الشحانیه در اولین دیدار خود در لیگ قطر مقابل الخراتیات به تساوی یک بر یک رسید.

در این دیدار مسعود شجاعی که روز گذشته قراردادش را با الشحانیه به امضا رسانده بود، از دقیقه 73 برای تیم جدیدش به میدان رفت.

در دیگر دیدار شب گذشته ام صلال در حضور پژمان منتظری مقابل الشمال 2 بر 2 مساوی کرد تا هر 3 تیم بازیکنان ایرانی در شب اول هفته سوم لیگ قطر مقابل حریفانشان متوقف شده باشند.

در ادامه این رقابت‌ها امشب العربی با اشکان دژاگه به مصاف الجیش می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها