سارقان مسلحی که 9 کیلو طلا و مقادیری پول را بهمن سال گذشته در شهرستان فسا در استان فارس سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.
کد خبر: ۶۹۸۵۲۹
سارقان 9 کیلو طلا دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: در یکی از روز‌های بهمن سال گذشته، ماموران از طریق فوریت‌های پلیسی 110 از یک فقره سرقت مسلحانه در کیلومتر 20 محور فسا ـ شیراز اطلاع یافته و عازم محل حادثه شدند.

سرهنگ مصطفی محمدی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد دو نفر طلافروش با خودرو از شیراز به سمت شهرستان فسا در حرکت بوده‌اند که چهار نفر سرنشین مسلح و نقابدار یک دستگاه خودروی سمند، خودروی آنان را متوقف و 9 کیلو طلا و مقادیری پول و چک بانکی را از آنها سرقت کرده و به سمت شیراز متواری شده‌اند.

وی افزود: در پی این شکایت و دستور قضایی، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. پس از شش ماه ماموران با سرنخ‌هایی که به دست آوردند 9 نفر از متهمان را در شهرستان داراب استان فارس شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی با بیان این‌که متهمان در بازجویی‌های اولیه به سرقت مسلحانه اعتراف کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو کیلو و 400 گرم از طلاهای سرقتی، دو قبضه سلاح، یک دستگاه شوکر و نقاب‌های استفاده شده در سرقت کشف و هفت دستگاه خودروی متهمان نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا با اشاره به این‌که سارقان برای تحقیقات تکمیلی و کشف دیگر اموال مسروقه در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار دارند، افزود: شهروندان از حمل و جابه‌جایی پول نقد و اشیای باارزش و گرانقیمت خودداری کنند و هنگام مشاهده موارد مشکوک موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها