«فرید فری» با شلیک پلیس هوشیار شد

خودزنی شرور نیمه عریان در ملاءعام

«احد مشکی» دستگیر شد

رییس کلانتری 152 خانی‌آباد نو از دستگیری مواد فروشی معروف به «احد مشکی» خبر داد که برای امرار معاش خود، سرقت می‌کرد.
کد خبر: ۶۹۸۲۹۱
«احد مشکی» دستگیر شد

سرهنگ امید بهمنیاری رییس کلانتری 152 خانی‌آباد نو گفت: در پی دریافت اخبار مردمی مبنی بر فعالیت‌های مجرمانه یک سارق زورگیر به نام «احد» (معروف به احد مشکی) در سطح منطقه خانی‌آباد نو رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات اولیه دریافتند که این فرد با حضور در میدان‌های مختلف به خصوص در میدان تره‌بار مرکزی اقدام به چندین فقره سرقت به عنف از شهروندان کرده است، افزود: ماموران دستگیری این متهم را در دستور کار خود قرار دادند و سرانجام محل اختفای احد مشکی در حاشیه شهرک شریعتی شناسایی شد که ماموران به صورت نامحسوس کمین زده و پس از مدتی احد به همراه دوستش مراد از یکی از خانه‌ها بیرون و سوار بر موتورسیکلت پلاک مخدوشی شد.

رییس کلانتری 152 خانی‌آباد نو با بیان اینکه ماموران با خودروی گشت کلانتری مسیر وی را بسته و احد را مجبور به توقف می‌کنند، گفت: متهم موتور را بر روی خودرو انداخته و فرار می‌کند که ماموران ضمن تعقیب و گریز وی، پس از طی مسیری با رعایت صحیح قانون به کارگیری سلاح پس از سه بار اعلام ایست و بی‌توجهی متهم، اقدام شلیک به یک تیر هوایی کرده و پس از بی‌توجهی دوباره متهم، یک تیر به پای چپ متهم شلیک کرده که گلوله به پشت زانوی وی برخورد و گلوله از پای وی عبور می‌کند. اما متهم باز هم به فرار اصرار داشت و این بار به داخل خانه‌ای که در آن باز بود متواری می‌شود اما اهالی منزل از ورود وی ممانعت کرده و ماموران با کمک اهالی منزل، «احد» را از داخل خانه خارج و زمین‌گیر می‌کنند.

وی با بیان اینکه بدن متهم از قبل دارای سوختگی شدیدی بوده است، گفت: طبق اعترافات خود متهم، سوختگی ایجاد شده در نتیجه انفجار لابراتور شیشه در منزل دوستش بوده است که در بازجویی‌های بیشتر نیز مشخص شد که «احد مشکی» ضمن آنکه اقدام به فروش مواد مخدر می‌کند، معتاد به هروئین نیز است و برای امرار معاش اقدام به سرقت به عنف می‌کند که در لحظه دستگیری نیز یک قبضه سلاح نامتعارف نیز از وی کشف شد.

به گفته رییس کلانتری 152 خانی‌آباد نو، با حضور شاکیان پرونده، متهم به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
جوان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۱
۰
۰
سلام والله اینا همش از سر بیكاری وبی پولیه!!توشهرما همه ی لیسانس به بالا بیكار و مجردند!!!! جالبه پس از اظهارات حضرت آقا درخصوص ازدیاد جمعیت و بالطبع افزایش آمار ازدواج كه متاسفانه خیلی آمارش جالب هم نیست بلكه اسف باره!!!!!!!وام ازدواج هم را قطعش كردند.!!!

نیازمندی ها