jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۷۷   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۳

بازتاب حرف‌های کروش در رسانه های آرژانتین

ایران به معجزه نیاز دارد

۱

صحبت های سرمربی تیم ملی در مورد قدرت آرژانتین در اکثر سایتهای این کشور منتشر شده است

ایران به معجزه نیاز دارد

به گزارش سایت جام جم ورزشی، صحبت های کارلوس کروش درباره بازی بعدی تیم ملی مقابل آرژانتین در رسانه های این کشور بازتاب داشته است.

به نوشته سایت کلارین آرژانتین، سرمربی تیم ملی ایران عقیده دارد که تنها راه کسب نتیجه جلوی آرژانتین، معجزه است. کروش گفته که آرژانتین یکی از بهترین تیم های فوتبال دنیاست و ضمن تعریف از لیونل مس او را چیزی فراتر از یک انسان معرفی کرده است.

سرمربی ایران تنها نگران مهار مسی نیست و حضور بازیکنانی نظیر دی ماریا، هیگواین و ماسکرانو در ترکیب آرژانتین هم فکر کروش را مشغول کرده.

کروش در مورد بازی آرژانتین با بوسنی گفته که اگر چه آرژانتین تحت تاثیر بازی بوسنی قرار گرفت اما استحقاق برنده شدن را داشت .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
United States
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
آقای كیروش از شما بعیده . معجزه چرا ؟ با رشادت و جسارت والبته تاكتیك مناسب می توان آرژانتین را هم شكست داد . متاسفانه تیم های ضعیف تر خودشان تیمهای قوی تر را غول می كنند . قرار نیست برای همیشه آرژانتین ببره و ایران ببازه ؟!! با این حساب تلاش و انگیزه ای وجود نداره ؟ والیبال را الگوی خود كنید .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر