jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۵۱۹۲   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۳

ضمن تبریک به مناسبت انتشار چهارهزارمین شماره روزنامه، من جام‌جم را بین روزنامه‌های کشور، روزنامه‌ای مرجع و مورد اعتماد با اخبار و اطلاعات متنوع می‌دانم.

این را نیز با توجه به مشتری بودن ثابت روزنامه می‌گویم. خوشبختانه با رویکرد و رویه خوبی که بر انتشار روزنامه جام‌جم حاکم است، جای خود را به عنوان رسانه‌ای مرجع با اخبار و اطلاعات موثق در بین مردم باز کرده است. این مساله موضوع قابل توجهی است که جام‌جم را از از دیگر روزنامه‌ها متمایز می‌کند. بویژه این که دسترسی جام‌جم به منابع اطلاعاتی صدا و سیما و ارتباط خوبی که با شبکه‌های مختلف رسانه ملی دارد، مزیتی خاص برای این روزنامه به حساب می‌آید. اختصاص صفحات ویژه به موضوعات پزشکی، علمی، ورزشی و فرهنگی را از ویژگی‌های خوب روزنامه جام‌جم می‌دانم که به نوعی احترام به سلیقه و خواست مخاطبان روزنامه است. در کنار آن صداقت و امانت در انتشار مطالب و گفت‌وگوها از دیگر ویژگی‌های روزنامه جام‌جم است. خود من در کنار مطالعه بخش‌های مختلف روزنامه ازجمله صفحه ورزشی، صفحات پزشکی و علمی، جام‌جم را نیز با دقت مورد مطالعه قرار می‌دهم و مشتری آن هستم. امیدوارم روزنامه جام‌جم در راهی که در پیش گرفته همچنان موفق و ثابت قدم به جلو حرکت کند.

مهدی تاج / نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر