jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۵۱۹۲   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۳

ضمن تبریک به مناسبت انتشار چهارهزارمین شماره روزنامه، من جام‌جم را بین روزنامه‌های کشور، روزنامه‌ای مرجع و مورد اعتماد با اخبار و اطلاعات متنوع می‌دانم.

این را نیز با توجه به مشتری بودن ثابت روزنامه می‌گویم. خوشبختانه با رویکرد و رویه خوبی که بر انتشار روزنامه جام‌جم حاکم است، جای خود را به عنوان رسانه‌ای مرجع با اخبار و اطلاعات موثق در بین مردم باز کرده است. این مساله موضوع قابل توجهی است که جام‌جم را از از دیگر روزنامه‌ها متمایز می‌کند. بویژه این که دسترسی جام‌جم به منابع اطلاعاتی صدا و سیما و ارتباط خوبی که با شبکه‌های مختلف رسانه ملی دارد، مزیتی خاص برای این روزنامه به حساب می‌آید. اختصاص صفحات ویژه به موضوعات پزشکی، علمی، ورزشی و فرهنگی را از ویژگی‌های خوب روزنامه جام‌جم می‌دانم که به نوعی احترام به سلیقه و خواست مخاطبان روزنامه است. در کنار آن صداقت و امانت در انتشار مطالب و گفت‌وگوها از دیگر ویژگی‌های روزنامه جام‌جم است. خود من در کنار مطالعه بخش‌های مختلف روزنامه ازجمله صفحه ورزشی، صفحات پزشکی و علمی، جام‌جم را نیز با دقت مورد مطالعه قرار می‌دهم و مشتری آن هستم. امیدوارم روزنامه جام‌جم در راهی که در پیش گرفته همچنان موفق و ثابت قدم به جلو حرکت کند.

مهدی تاج / نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر