jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۸۰۴۲۹   ۱۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۵

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شروری خبر داد که اقدام به خالکوبی برای سایرین می‌کرد.

«غلام خالکوب» دستگیر شد

سرهنگ علیرضا محرابی گفت: در پی اخبار واصله از شهروندان و ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر اینکه شخصی به هویت «ع. م» معروف به «غلام خالکوب» در منطقه نازی آباد اقدام به شرارت، مزاحمت برای نوامیس و همسایگان، تجمع اراذل و اوباش در منزل خود و انجام اعمال خالکوبی بر بدن آنها و اخلال در نظم عمومی می‌کند، مراتب در دستور کار پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات و احراز صحت پرونده‌ای تشکیل و پس از دستور از دادیار دادسرای ناحیه 12 تهران عوامل این پایگاه، در هفتم خرداد ماه امسال، به آدرس فوق اعزام و نامبرده را دستگیر کردند.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در بازرسی خانه وی، مقادیری مشروبات الکلی دست ساز، یک عدد پایپ آغشته به شیشه و آلات و ادوات مربوط به خالکوبی کشف که به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ دلالت و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرارگرفت.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر