jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۸۶۱۳ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۸

تفکرات من با تفکرات فدراسیون متفاوت است

بنا بدون استعفا رفت

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: نه استعفا و نه قهر کرده‌ام اما به دلیل متفاوت بودن تفکراتم با اهالی فدراسیون شاید استراحتم کمی طولانی شود.

بنا بدون استعفا رفت

محمد بنا در خصوص مسابقات کشتی قهرمانی آسیا و کسب مقام سومی در این رقابت‌ها اظهار داشت: از نتایج تیم راضی هستم و به جز چند کشتی‌گیر سایر نفرات عملکرد خوبی داشتند.

وی افزود: با شرایطی که داشتیم و با وجود ناداوری و باندبازی سایر تیم‌ها از تیم خودم راضی هستم و معتقدم نتیجه خوبی گرفتیم. در این مسابقات کره‌ای‌ها، قزاق‌ها و سایر تیم‌ها یکی بودند و تنها از فدراسیون کشتی ما فردی آنجا حاضر نبود. حتی در مسابقات نیز فردی نبود و رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون در محل مسابقات حضور نداشتند و این برای تیم ما کمی بد بود. البته رئیس فدراسیون مشغله‌های خاصی دارد اما با این حال نمی‌دانم چه بگویم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که آیا تیم اعزامی به آسیا تحمیلی بود یا خیر، خاطرنشان کرد: این تیم تحمیلی نبود و زمانی که فدراسیون می‌گوید فرآیند باید رعایت شود باید اینگونه شود و من فرآیند را کامل رعایت کردم. این چیزی است که در کشتی آزاد هم کامل رعایت نشده ولی من آن را رعایت کردم تا حرف و حدیثی بوجود نیاید. در کشتی آزاد گفته شد که ترکیب جام جهانی هم تاثیرگذار بود اما من دست به ترکیب نزدم.

بنا عنوان کرد: من از خداحافظی بدم می‌آید اما مردم باید بدانند که نمی‌توان دست کسی را بست و داخل دریا انداخت تا شنا کند. به ما کوچکترین امکاناتی ندادند. با نداری‌ها می‌توان ساخت اما برخی از مسائل قابل هضم نیست. برای من تفکرات خودم مهم است و با آن زندگی می‌کنم. از سوی دیگر مسئولان فدراسیون نمی‌توانند از قانون عبور کنند و به تمام قوانین جامه عمل می‌پوشانند؛ پس با من نمی‌توانند کنار بیایند. البته من نمی‌توانم بگویم قهر می‌کنم و تنها روش این افراد را قبول ندارم. اگر آنها بتوانند با رویه من کار کنند حرفی نیست و نظر نهایی را آنها خواهند داد.

وی گفت: این تیم برای من استرس زیادی داشت و اکنون مغز من نمی‌کشد. اگر مسئولان دوست داشتند خواهم ماند. خیلی وقت است می‌گویم انتخاب نهایی من با این افراد متفاوت است و من هم نمی‌توانم در چنین شرایطی کشتی‌گیران را برای حضور در انتخابی تیم ملی آماده کنم.

بنا در پاسخ به این سوال که چه زمانی به اردو خواهید رفت، به تسنیم گفت: معلوم نیست چه زمانی به اردو بروم؛ البته این به معنای خداحافظی و قهر من نیست اگر چه فرد «قهرقهروی» هستم! من هم مانند سایر مربیان 48 ساعت استراحت می‌کنم و پس از آن اگر مسئولان بتوانند با شرایط من کنار بیایند اعلام می‌کنند و در غیر اینصورت شاید استراحت من طولانی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر