jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۴۶۶   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۱

مهاجم همیشه جنجالی در تیررس دوربین ها

گریه پس از تعویض / عکس

مهاجم همیشه جنجالی پس از تعویض به سمت نیمکت رفت و گریست.

گریه پس از تعویض / عکس

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال میلان شب گذشته در دیدار مقابل ناپولی در خانه این تیم با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا سیدورف اولین باخت خود در سری A را تجربه کند.

در این دیدار ماریو بالوتلی یاغی ایتالیایی در دقیقه 73 تعویض شد و جای خود را با پاتزینی داد.

پس از این که تعویض صورت گرفت بالوتلی بر روی نیمکت نشست و شروع به گریه کرد. قرار دادن کاپشن ورزشی بر روی صورتش هم مانع پنهان شدن اشک‌هایش سوپر ماریو نشد و دوربین‌های تلویزیونی اشک‌های او را به تصویر کشیدند.

کلارنس سیدورف سرمربی میلان هم پس از این دیدار درباره اشک‌های این بازیکن 23 ساله گفت که او یک انسان است و این اشک‌های یک ورزشکار بود و گفت که ترجیح می‌دهد درباره بازی صحبت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها