jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۴۶۶   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۱

مهاجم همیشه جنجالی در تیررس دوربین ها

گریه پس از تعویض / عکس

مهاجم همیشه جنجالی پس از تعویض به سمت نیمکت رفت و گریست.

گریه پس از تعویض / عکس

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال میلان شب گذشته در دیدار مقابل ناپولی در خانه این تیم با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا سیدورف اولین باخت خود در سری A را تجربه کند.

در این دیدار ماریو بالوتلی یاغی ایتالیایی در دقیقه 73 تعویض شد و جای خود را با پاتزینی داد.

پس از این که تعویض صورت گرفت بالوتلی بر روی نیمکت نشست و شروع به گریه کرد. قرار دادن کاپشن ورزشی بر روی صورتش هم مانع پنهان شدن اشک‌هایش سوپر ماریو نشد و دوربین‌های تلویزیونی اشک‌های او را به تصویر کشیدند.

کلارنس سیدورف سرمربی میلان هم پس از این دیدار درباره اشک‌های این بازیکن 23 ساله گفت که او یک انسان است و این اشک‌های یک ورزشکار بود و گفت که ترجیح می‌دهد درباره بازی صحبت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر