jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۷۹۸   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۲

"علی ها" دوباره با هم خوب می شوند

علی کریمی نگران علی دایی!

رویانیان از پرسپولیس رفت تا دوباره بحث حضور علی کریمی در پرسپولیس مطرح شود، بازیکنی که با دلخوری از پرسپولیس جدا شد.

علی کریمی نگران علی دایی!

سایت جام جم ورزشی - صد البته علی کریمی میانه خوبی هم با علی دایی ندارد اما به هر حال اختلافات این دو گاهی اوقات فروکش می کند و این دو در محافل مختلف از یکدیگر تعریف می کنند. اکنون زمان تعریف کردن است به عبارت بهتر زمانی که این دو بخواهند برا ی یکدیگر چراغ سبز نشان بدهند  این کار را اکنون فقط علی کریمی انجام می دهد. او در دو روز گذشته ابتدا برای بازگشت به پرسپولیس آن هم در شرایطی که علی دایی سرمربی است ابراز تمایل کرد سپس با پس گرفتن حرف خود در محافل خصوصی و تمرینات پرسپولیس عنوان داشته که علی دایی باید از پرسپولیس استعفا بدهد چرا که با رفتن رویانیان عده ای او را یک لحظه آرام نخواهند گذاشت و برایش دردسر ایجاد می کنند. علی کریمی واقعا نگران علی دایی است؟ هر چه هست فعلا خبری از روابط تیره و تار همیشگی بین این دو نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها