پرسپولیس را به جایگاه اصلی‌اش می‌رسانیم

دایی استعفا نمی‌دهد

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس گفت: دایی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد و استعفا نخواهد داد.
کد خبر: ۶۳۸۰۳۸
دایی استعفا نمی‌دهد

به گزارش جام جم ورزشی ، علی پروین پس از انتخاب به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه هیات مدیره گفت: جلسه خوبی بود که در این نشست با استعفای محمد رویانیان موافقت شد چرا که او اصرار به رفتن داشت و ما به زور ایشان را کنار هیات مدیره نگاه داشتیم تا دست به دست هم بدهیم و پرسپولیس را به جایگاه اصلی‌اش که همان حضور در بین 4 تیم اول آسیاست برسانیم و انشاءالله در جام حذفی هم قهرمان شویم.

وی ادامه داد: در خصوص اهداف و برنامه‌های باشگاه بعدا صحبت خواهم کرد.

پروین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود علی دایی امروز استعفا می‌دهد، گفت: دایی استعفا نمی‌دهد و محکم سر کارش حاضر خواهد شد. دایی با تمام قدرت به کارش ادامه می‌دهد تا پرسپولیس را قهرمان کند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس 40 میلیارد بدهی دارد، گفت: این بحث را من هم شنیده‌‌ام اما گفته می‌شود که این مبلغ صحیح نیست و تا یک هفته بعد این رقم مشخص خواهد شد. ما به عشق هواداران به پرسپولیس آمدیم تا کار کنیم و قرار هم نیست به وزرات ورزش بروم و جلسه بگذارم.

پروین ادامه داد:‌ فعلا قرار شده من در این سمت قرار بگیرم و گویا چند نفر هم به هیات مدیره اضافه خواهند شد. رویانیان هم در کنار ماست تا دچار مشکل نشویم و کار اقتصادی‌مان را دنبال کنیم. او برای ما زحمت کشیده و باید قدرش را بدانیم.

برچسب ها: پروین
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها