jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۵۹۵۴   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۴

برزیلی ها به دنبال سرمربی پرسپولیس

بغض دایی در درفشی فر

اعتصاب بازیکنان پرسپولیس آن هم در فاصله دو روز مانده به دربی خبری بود که هر چقدر رویانیان تلاش کرد تکذیبش کند موفق نشد.

بغض دایی در درفشی فر

سایت جام جم ورزشی - تمرین امروز پرسپولیس فقط پنج دقیقه طول کشید. بعد از آن بازیکنان پرسپولیس به دنبال پرداخت نشدن مطالباتشان به رختکن رفتند تا اعتصاب کنند. علی دایی نیز که با مشاهده این شرایط سرگردان به نظر می رسید چیزی به اطرافیانش نگفت اما واضح بود که بغض کرده است. سرمربی پرسپولیسی ها پس از اینکه متوجه شد بازیکنانش اعتصاب کرده اند به سرعت لباس های خود را عوض و ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد.

اتفاق قابل توجه دیگر تمرینات پرسپولیس حضور یک خبرنگار و دوربین شبکه معروف برزیل بود. یک دوربین از یکی از شبکه‌های معروف برزیلی مهمان تمرین امروز قرمزپوشان بود که با علی دایی دقایقی در مورد تیم ملی، جام جهانی و حتی میزبانی برزیل گفت‌وگو کرد. علی دایی این روزها بسیار مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته است، چند روز پیش چند خبرنگار عرب و ژاپنی برای گفت و گو با آقای گل جهان نوبت گرفته بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها