jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۹۵۷۴   ۰۴ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۷

اتفاق ویژه هفته بیستم لیگ برتر

پاس گل یک دروازه بان

رحمان احمدی در جریان هفته بیستم لیگ برتر به هم تیمی اش پاس گل داد تا دومین دروازه بانی باشد که در لیگ سیزدهم پاس گل می دهد.

پاس گل یک دروازه بان

سایت جام جم ورزشی- رحمان احمدی سنگربان ملی پوش سپاهان در اواسط نیمه دوم بازی مقابل فجرسپاسی و در شرایطی که تیم شیرازی روی دروازه سپاهان فشار می آورد، توپ را دریافت کرد و با یک دراپ دیدنی به پشت خط دفاعی فجرسپاسی، باعث شد تا مهدی شریفی مهاجم جوان اصفهانی ها در موقعیت تک به تک قرار گرفته و گل سوم زردپوشان را به ثمر برساند.

پیش از این محسن فروزان دروازه بان گسترش فولاد تبریز در بازی نیم فصل نخست مقابل مس کرمان با ضربه ای مشابه، پایه گذار گل ایمان موسوی به مس شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر