jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۸۷۷۸   ۰۲ دی ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۵

پیام صادقیان و محسن مسلمان ، زوج موفق این روزهای پرسپولیس را تشکیل داده اند .

زوج موفق پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، این دو بازیکن که در ذوب آهن نیز برای مدت ها کنار هم بازی کرده اند تا چشم بسته یکدیگر را در زمین مسابقه پیدا کرده و یکدیگر را در موقعیت گلزنی قرار دهند ، حالا در پرسپولیس نیز عصای دست علی دایی شده اند تا با وجود یک صادقیان بازی ساز ، دایی حتی محمد نوری بازی ساز تیمش را نیمکت نشین کند .

صادقیان که حالا به اضافه شدن مسلمان ، زوج موفق خود را پیدا کرده است می گوید در زمین چشم بسته مسلمان را پیدا کرده و می داند در چه منطقه ای برای او پاس های عمقی را ارسال کند . در بازی مقابل سایپا ، صادقیان با سانمتر زیبای خود مسلمان را بر روی دیرک دوم سایپا صاحب موقعیتی طلای نمود تا این بازیکن جوان با ضربه سر ، 3 امتیاز شیرین را نصیب سرخ ها کند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر