jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۷۳۶۰   ۲۷ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۴

درباره پرسابقه ترین مربی لیگ برتری

جناب سرهنگ می تازد!

محمود یاوری دست کمی از محمد مایلی کهن ندارد، او سالهاست در لیگ برتر مربی گری می کند اما دریغ از کسب یک جام و یا حداقل یک مقام قابل توجه.

جناب سرهنگ می تازد!

سایت جام جم ورزشی- محمود یاوری با 75 سال سن پرسابقه ترین مربی فوتبال ایران است اما با این سن باز هم برای مربی گری در این عرصه تمایل بسیار زیادی دارد.

او از جهتی دیگر نیز رکورددار است و آن هم تعداد تیم‌هایی که تحت نظر کار کرده‌اند، در همین لیگ برتر سپاهان، ذوب آهن، راه آهن، فجرشهیدسپاسی، مس کرمان، تراکتورسازی و ... تیم‌های او بوده‌اند.
اما رکورد امسال جناب سرهنگ تازه‌ترین رکورد اوست او در لیگ امسال هدایت دو تیم را برعهده داشته است و در هر دو تیم او صاحب بدترین آمار ممکن شده است و تیم‌هایش مس کرمان و شهیدسپاسی در رتبه‌ پانزدهم و شانزدهم دو تیم آخر جدول لیگ هستند.

مربیان محدودیت سنی ندارد اما واقعا قرار نیست که یک مربی مادام العمر در فوتبال مربی گری کند. کسب نتایج ضعیف با تیم های مختلف لیگ برتری و فرستادن چند تیم به لیگ دسته یک برای اینکه ثابت شود یک مربی نتایج خوبی نمی گیرد کافی نیست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها