jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۹۲۶۷۵   ۰۸ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۱

پسری ملقب به «تارزان» با آمادگی کامل جسمانی از برج‌های مسکونی شهرک غرب ‌بالارفته و از طریق را‌ههای مختلف وارد منازل می‌شد و طلا و جواهر سرقت می‌کرد.

تارزان دستگیر شد

در پی دستبرد از آسمانخراش‌های شهرک غرب و سرقت طلا و جواهرات منازل، مردم و اهالی شهرک غرب خواستار دستگیری وی، شدند.

در همین راستا کلانتری 134 شهرک قدس فعالیت خود را برای دستگیر این متهم فراری آغاز کرد و پس از چند هفته تلاش و کوشش و همین طور استفاده از تمامی ظرفیت‌ها توانستند سرنخ‌هایی از این متهم به دست آورند.

به دنبال این موضوع ماموران زیرک کلانتری با شناسایی طعمه بعدی این سارق حرفه‌ای، در اطراف یکی از برج‌های منطقه به انتظار نشستند.

ساعت‌ها گذشت و بالاخره یک پسر جوان در نیمه‌های شب با یک دستگاه موتورسیکلت سنگین پیدا شد. پسر که با دیدن ماموران رنگ باخته بود، تلاش کرد بدون اینکه جلب توجه کند از معرکه بگریزد ولی ناغافل از اینکه گروهی به طور نامحسوس در پشت سرش در کمین دستگیریش نشسته بودند.

پسر که فکر کرد ماموران را گمراه کرده به پشت ساختمان رفت و همین که خواست از دیوار و پنجره ها بالا برود، ماموران وارد عمل شدند.

این پسر جوان که توسط پلیس محاصره شده بود، به صورت وحشیانه یکی از پنجره‌ها را شکست و وارد یکی از خانه‌ها شد و ماموران با اجازه از صاحب ملک وارد خانه شده و در حالی که پسر مداوم از این طبقه به طبقه بعدی و از این دیوار به دیوار دیگر می‌پرید با شلیک تیر دستگیرش کردند.

گفتنی است؛ پرونده متهم با اعتراف به بیش از 10 فقره سرقت منازل امروز به مقام قضایی ارجاء شد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رعنا از اطریش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۹
افرین به پلیس
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر