jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۸۴۹۷۷ ۱۲ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۷

سرقت از رانندگان تحت پوشش مسافر

زنان زورگیر در چنگال قانون

۱

رییس کلانتری 134 شهرک غرب از دستگیری 2 زن سارق که تحت پوشش مسافر در محدوده شهرک غرب از رانندگان سرقت می کردند، خبر داد و گفت: این متهمان هنگام پرسه زنی و انتخاب سوژه شناسایی و بازداشت شدند.

زنان زورگیر در چنگال قانون

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ مهرزاد بیژن نیا رییس کلانتری 134 شهرک غرب گفت: با توجه به شکایت های متعدد مسافربران و تاکسی رانان محدوده شهرک غرب در خصوص زورگیری های انجام شده از سوی دو زن مسافرنما اقدامات ماموران این کلانتری برای شناسایی متهمان آغاز شد.

وی افزود: همزمان با آغاز تحقیقات بروشورهای هشداری در این محدوده توزیع شده و تیم های عملیاتی اقدام به گشتزنی در محدوده مذکور پرداختند تا اینکه روز گذشته این اقدامات نتیجه داد و ماموران پلیس زن این کلانتری موفق شدند دو زن سارق زورگیر را که مشخصات آنها با مشخصات ارایه شده از سوی مالباختگان همخوانی داشت شناسایی و تحت تعقیب قرار دهند.

سرهنگ بیژن نیا اضافه کرد: بلافاصله با هماهنگی های انجام شده ماموران زن این یگان ضمن اجرای طرح مهار در این محدوده موفق شدند طی یک عملیات هماهنگ این دو زن سارق زورگیر را که قصد داشتند از یک راننده خودرو که به عنوان مسافر آنها را سوار کرده بود، بازداشت کرده و به کلانتری منتقل کنند.

رییس کلانتری 134 شهرک غرب اظهار کرد: هر دو متهم طی بازجویی های انجام شده خود را «سمیرا» و «مهری» معرفی کرده و به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از رانندگان در محدوده غرب تهران اعتراف کردند.

سرهنگ بیژن نیا افزود:هر دو متهم ضمن تشریح جزییات سرقت های خود با تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به اداره آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و این در حالی بود که تعداد زیادی شکایت از سوی مالباختگان در پرونده آنها مشاهده می شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ja ja
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
تا وقتی كه دربرخوردهاودرگیریهابین زن ومرد قانون به نفع زنان است وضع همین است
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر