jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۷۸۸۶۴   ۲۲ تير ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۵

هشدار پزشکان به اسطوره فوتبال انگلستان:

یک ماه دیگر می میری!

پل گاسکوئین ، اسطوره فوتبال انگلستان که در طی این سال ها بارها به دام اعتیاد به مشروبات الکلی افتاده بود بار دیگر الکلی شده است.

یک ماه دیگر می میری!

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛  گاسکوئین در بیمارستان بستری است و پزشکان شرایط او را بسیار وخیم گزارش کرده  و به او هشدار داده اند در صورتی که به این رویه ادامه بدهد یک ماه دیگر بیشتر زنده نیست.

گاسکوئین 46 ساله از سال ها پیش حتی آن زمانی که فوتبال بازی می کرد به دام اعتیاد به نوشیدنی های الکلی افتاد و با وجود اینکه بارها آن را ترک کرده است دوباره به دام آن افتاده است. اینکه به نظر می آید او بیشتر از هر زمانی به این دام افتاده است.  مطبوعات انگلیسی در روزهای اخیر چندین بار عکس های گاسکویین را در حالی که بر روی زمین افتاده و نیمه بیهوش است به چاپ رسانده اند. سان در گزارشی نوشت مسبب اصلی این حال و روز گاسکوئین رستوران ها و بارهایی هستند که برای تبلیغ بیشتر این اسطوره فوتبال انگلیس را به خوردن رایگان نوشیدنی های الکلی دعوت می کنند.روزنامه سان دی پیپل نیز با تیتر درشتی نوشت : پسر، به طرف مرگ نرو.

ساختار فیزیکی این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلستان بسیار به هم ریخته است و وخامت حال او بازتاب گسترده ای در دنیا داشته است. برای اینکه او مشروبات الکلی را ترک کند کمپینی تشکیل شده است.

آغاز کمپینی برای کمک رسانی به گاسکوئین: فروش و تعارف الکل به گازا ممنوع!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر