jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۴۴۵۶   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۶:۳۱

علی دایی برای اینکه هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد شروط بسیاری برای این باشگاه گذاشته است که از آن جمله باید به انتخاب سرپرست مدنظر وی اشاره کرد.

دغدغه های دایی در گفتگو با رویانیان


 از مذاکرات علی دایی و محمد رویانیان اخبار مفصلی درباره شرایط حضور دایی در تیم پرسپولیس به گوش می رسد.

یکی از شروط دایی انتخاب سرپرست تیم، توسط خودش است، همچنین گفته می شود وی باتوجه به تجربه ای که از حضور قبلی خود در پرسپولیس دارد روی شرایط و موضع گیری های روزنامه این باشگاه هم حساس است. وی همچنین درباره وضعیت لیدرها و حذف برخی از آنها با رویانیان صحبت کرد که این موضوع نیز به درگیری های قبلی وی با لیدرها برمی گردد. این درحالی است که هرچند رویانیان اعلام می کند لیدر سالاری در پرسپولیس برچیده شده است اما لیدرها براساس مناسباتی که با عوامل باشگاه و تیم دارند روی سکوها عمل می کنند. از دیگر شروط دایی هم این بود که دخالت کمیته فنی و مدیر فنی را نمی پذیرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ دایی همچنین تنبیه و جریمه بازیکنان در چارچوب مسائل فنی و موارد داخل تمرین را از اختیارات خود دانسته است که این هم به تجربه جریمه 10 درصدی تیم در زمان حبیب کاشانی برمی گردد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر