jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۹۳۷۵   ۲۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۳۵

تاج:استقلال و سپاهان قطعا ۱۰ فروردین بازی می‌کنند

سال آینده لیگ ۱۶ تیمی خواهد بود

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: بازی استقلال و سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی قطعا ۱۰ فروردین برگزار می‌شود.

سال آینده لیگ ۱۶ تیمی خواهد بود

مهدی تاج در مورد برنامه‌ریزی سازمان لیگ گفت: برنامه‌هایمان را با قدرت و دقت ادامه می‌دهیم و در این راه ممکن است این برنامه‌ها مطلوب عده‌ای نباشد اما چاره‌ای نداریم و باید لیگ را در تاریخ 20 اردیبهشت به پایان برسانیم.

وی افزود: برنامه اعلام شده قطعا انجام می‌شود برای لیگ سال بعد تصویب شده تا با 16 تیم مسابقات را برگزار کنیم و کم و زیاد کردن تیم‌ها در اختیار ما نیست.

تاج در مورد عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد: فینال لیگ قهرمانان امسال تمام ایرانی خواهد بود و تیم‌های ما توانایی رسیدن به این موضوع را دارند.

سرپرست سازمان لیگ در مورد زمان برگزاری استقلال و سپاهان در جام حذفی و ناراحتی مسئولان سپاهان به فارس گفت: استقلال و سپاهان قطعا در تاریخ 10 فروردین به مصاف یکدیگر می‌روند.

وی در مورد اینکه چه کسی ورزشکار اخلاق فوتبال ایران است، گفت: به نظر من ورزشکار اخلاق ایران در سال جاری علی کریمی است. او در سال جاری کارهای بسیار خوبی انجام داده و به همین خاطر ورزشکار اخلاق سال است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر