jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۴۲۸۶۵   ۰۲ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۸:۳۹

کلاهبرداری 4 میلیارد ریالی

کارمند جاعل دستگیر شد

کارمند متخلفی که با جعل اسناد حسابداری چهار میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس فتای تهران دستگیر شد.

کارمند جاعل دستگیر شد

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: پیرو شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری چهار میلیارد ریالی از وی، ماموران این پلیس تحقیقات خود را برای رسیدگی بر روی پرونده آغاز کردند.

وی افزود: بنا بر اظهارات شاکی پرونده، یکی از کارمندان وی، با جعل اسناد حسابداری و ساختن اسنادی موهوم و تقلبی در سیستم های رایانه ای شرکت مبادرت به کلاهبرداری این مبلغ چشمگیر کرده است.

سرهنگ محمد مهدی کاکوان اضافه کرد: پس از بررسی ادعای شاکی و سیستم های رایانه ای، متهم توسط پلیس فتای تهران بزرگ دستگیر شد.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ در پایان به مدیران سازمان ها و شرکت ها هشدار داد: بسیاری از آسیب هایی که امروز به سازمان ها و دستگاه های اجرایی وارد می شود از طریق افراد درون سازمانی و یا عدم نظارت و کنترل مدیر مجموعه است؛ این اتفاقات در بسیاری از مواقع به صورت ناخواسته و از روی کنجکاوی رخ می دهد که می توان با اعمال سیاست های مدیریتی مناسب از بسیاری از آنها جلوگیری کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر