jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۳۵۰۷۷   ۲۵ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۷:۲۹

دلار آزاد 1250 تومان شد

ثبات نسبی قیمت سکه

با افزایش نرخ دلار، قیمت طلا در بازار تهران افزایش یافت اما سکه تغییر چندانی نداشت.

روز دوشنبه سکه طرح قدیم 585 هزار تومان، سکه طرح جدید 569 هزار تومان، نیم سکه 264 هزار تومان، ربع سکه 144 هزار تومان و سکه یک گرمی 73 هزار تومان به فروش می‌رسد.

بانک مرکزی قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را برای عرضه در شعب بانکی در روز جاری 552 هزار و 240 تومان، نیم سکه را 255 هزار و 840 تومان، ربع سکه را 138 هزار و 840 تومان و سکه گرمی را 72 هزار و 280 تومان تعیین کرد.

بر این اساس هر مثقال طلای 17 عیار 220 هزار تومان، هر مثقال طلای 18 عیار 234 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 50 هزار و 800 تومان عرضه می‌شود.

به گزارش ایسنا، قیمت هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی 1684 دلار است.

امروزدر بازار آزاد هر دلار آمریکا با 18 تومان افزایش به1250 تومان، هر یورو با 20 تومان افزایش به 1740 تومان و هر پوند با 35 تومان افزایش به 1980تومان رسید.

بانک مرکزی هم قیمت هر دلار را با روندی افزایشی 1055 تومان و هر یورو را 1461 تومان اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر