jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۳۲۶۷۹   ۱۳ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۱:۴۱

هفتمین دوره مسابقات رده‌های سنی آسیا

ایران برای طلا شیرجه زد

رقابت‌های شیرجه هفتمین دوره مسابقات رده‌های سنی عموم آسیا با کسب یک مدال طلا و یک برنز برای نمایندگان ایران همراه بود.

به گزارش مهر، در نخستین روز از مسابقات شیرجه هفتمین دوره مسابقات رده‌های سنی آسیا که از صبح امروز چهارشنبه در سالن «سنایان» شهر جاکارتا اندونزی آغاز شد، حسام صمدی ، شیرجه‌روی جوان کشورمان توانست در رده سنی 12 تا 13 سال (رده سنی C) و در ماده تخته فنر یک متر به مدال برنز دست پیدا کند. در این ماده شیرجه‌روهای تیم هنگ کنگ و مالزی به مقام‌های اول دوم دست یافتند.

همچنین در رقابت‌های صبح امروز علی شکول و حمید کریمی در ماده تخته سه متر هماهنگ در رده سنی 17 تا 19 سال (رده سنی A) موفق به کسب مدال طلا شدند و شیرجه‌روهای سنگاپور و کویت عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در ادامه این رقابت‌ها، عصر امروز چهارشنبه نیز در گروه سنی عموم (بزرگسال) شهباز شهنازی و مجتبی ولی‌پور در ماده تخته سه متر به روی تخته خواهند رفت. همچنین در ماده سکوی هماهنگ آزاد مهدی آقارضایی و شهنام نظرپور با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر