jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۱۱۰۸   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۵۵

جام جم آنلاین : آگهی های تلویزیونی چین در سال گذشته شاهد رشد بی سابقه بیست درصدی بوده است.


به گزارش سایت خبری ورلد اسکرین و به نقل از گزارش ریسرچ اند مارکت با احتساب این بیست درصد درآمد ناشی از فروش آگهی های بازرگانی در چین به 3/3 میلیارد دلار رسیده است.
بر اساس این گزارش تمهیدات سال گذشته دولت چین برای دادن ازادی بیشتر به تلویزیون ها و سرمایه گذاران خارجی برای توسعه صنعت تلویزیون کابلی در این کشور یکی از دلایل اصلی این رشد بوده است.
همچنین با استناد به مطالعه ای با عنوان «رسانه های چین و سرگرمی - بخش اول : تلویزیون» مشخص شده است که رشد صنعت تلویزیون کابلی در چین در سال 2003 بالغ بر 24 درصد بوده است که بسیار قابل توجه است.
براساس گزارش مذکور چین قصد دارد در سال جاری اهتمام ویژه ای به توسعه تلویزیون های دیجیتالی بورزد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر