jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۷۵۹۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

پلیس نیویورک، 3 جوان سابقه‌دار را که سعی داشتند با ورود به سالن انتظار دادگاه، متهم به قتل را فراری دهند، دستگیر کرده و زندانی کردند.

 این 3 نفر که همه آنها سابقه خلافکاری در پرونده خود دارند متهم‌اند برای آزاد کردن «کوین ناپلی» دوست قدیمی خود که مظنون به قتل مرد جوان سیاهپوست است، با اجرای نقشه‌ای از پیش طراحی شده و همراه داشتن اسلحه، در فرصتی مناسب وارد سالن انتظار ورود به دادگاه شده‌اند و با وجود موفق نشدن، هرج و مرج بسیاری پدید آورده‌اند. ماموران پلیس، با مقاومت در برابر 3 خلافکار با معرفت، نه‌تنها از ربوده شدن مظنون به قتل جلوگیری کردند بلکه با تعقیب و گریز توانستند آنها را که قصد فرار از طریق متروی شلوغ شهر را داشتند به دام بیندازند. اتهامات 3 متهم که به دوستی چند ساله با «ناپلی» اعتراف کرده‌اند دست‌کم 5 سال حبس برایشان در پی خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر