تجارت ترس

آیا شما هم جزو کسانی هستید که فیلمهای ترسناک دوست دارند؛ اگر این طور باشد، احتمالا بازیهای ترسناک را هم ترجیح می دهید.با این حساب پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا آخر بخوانید
کد خبر: ۳۳۳۱۰
، چون می خواهم راجع به ترسناک ترین بازیهای تاریخ بازی های رایانه ای توضیح بدهم. چند وقت پیش ترسناک ترین بازیهای رایانه ای هم معرفی شدند.
اگر خیلی دل و جرات دارید و دوست دارید همه آنها را امتحان کنید، فقط یادتان باشد که از آخر فهرست شروع کنید!

تنها در تاریکی ساخت: 1992
این بازی از اسمش معلوم است که چه جوری است. اولین بازی در سری بازیهای ترسناک است و هنوز هم بهترین آنها هم به حساب می آید.
البته انتظار نداشته باشید الان با بازی کردن آن خیلی بترسید؛ چون گرافیک بازی ها را در سال 1992 احتمالا یادتان نمی آید! گرافیکی که خیلی با بازیهای جدید فرق دارد. ولی این بازی زمان خودش خیلی ها را ترسانده بود.
شماره چهارم بازی تنها در تاریکی الان هم در بازارها پیدا می شود و در نوع خودش بازی کاملا ترسناکی است.

رزیدنت اویل ساخت: 1997
مقام دوم بدون چون و چرا مربوط به شماره اول رزیدنت اویل است.
فکر نمی کنم کسی از طرفداران بازیهای ترسناک اکشن باشد که نام رزیدنت اویل را نشنیده باشد.
شماره اول این سری بازیها یکی از نفسگیرترین بازیهای تاریخ است. با توجه به این که این بازی گرافیک و این حرفها سرش نمی شود، می توانید آن را الان هم بازی کنید و همان قدر بترسید که بقیه حدود 7سال پیش ترسیدند!

نیمه عمر ساخت:1998
این بازی یک جوری است که تا تمامش کنید، شما را واقعا نصفه عمرخواهد کرد. مطمئنا دوستداران بازیهای اکشن اول شخص ، این نام را هیچ وقت فراموش نمی کنند.
صحنه شروع بازی از این قرار است که شما در نقش «گوردون» به جایی در ابعاد دیگری از فضا منتقل می شوید و خود را در محاصره یکسری موجودات وحشتناک می بینید در حالی که هیچ سلاحی برای دفاع از خود ندارید... بقیه اش را نمی گویم.
فقط این را بدانید که شماره دوم این بازی قرار است سال دیگر به بازار بیاید. پس کارت گرافیک های خود را آپ تو دیت کنید!

همیشه زنده ساخت: 2001
باز هم یک بازی ترسناک از نوع اکشن اول شخص. این یکی واقعا همه عناصر یک داستان ترسناک را در خودش دارد.
دلیلش هم این است که کلایوبیکر، یک نویسنده مشهور داستان های ترسناک ، قصه این بازی را نوشته.
این بازی موتور گرافیکی خارق العاده ای دارد و صداگذاری بی نظیر آن ، همیشه زنده را تبدیل به یک عنوان همیشه زنده در فهرست ترسناک ترین بازی ها در طول تاریخ بازیهای رایانه ای کرده است.
اگر همیشه زنده را بازی نکرده اید شاید بتوانید هنوز سی دی های آن را در بعضی از مغازه ها پیدا کنید.

سایلنت هیل 3 ساخت:2003
پنجمین و آخرین بازی فهرست ما تازه وارد بازارها شده و کاملا جدید است.
سایلنت هیل هم یکی از بازیهای مشهور سبک ماجرایی ترسناک است که همه شماره های آن از برترین عنوان های این سبک بوده اند.
این بار گرافیک بالا و مخصوصا موسیقی خوب ، به کمک یک سناریوی عجیب و غریب آمده اند که ترکیب آنها با هم باعث می شود در تمام مدت ، تپش قلبتان را در سینه حس کنید.
این گونه بازیها خیلی بیشتر از این حرفها هستند؛ ولی فکر کنم فعلا تا همین جا کافی باشد. اما تا یادم نرفته بگویم یک بازی هم هست که هنوز ساخت آن تمام نشده و من دلم می خواهد آن را به آخر این فهرست اضافه کنم ؛ آن هم بازی معروف دووم 3است که اگر مراحل تبلیغاتی یا عکسهایی از محیطهای این بازی دیده باشید، حرف من را تایید خواهید کرد.
به نظر می رسد این بازی با کارت گرافیکهایی که الان توی بازار است ، خیلی خوب اجرا نشود. باید ببینیم تا زمان رسیدن بازی ، وضع کارتهای گرافیکی چه جوری خواهد بود.

سید طه رسولی
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها