jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۱۳   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: فیلم‌های «ماجرای ماتئی»، «قلب‌های اندوهگین» و «پدر پرافتخار من» برای شبکه‌های مختلف تلویزیون دوبله شد. داستان «ماجرای ماتئی» ساخته فرانچسکو رزی درباره شخصیتی واقعی به نام «انریکو ماتئی»، مدیر یکی از شرکت‌‌های نفتی است. هواپیمای او هنگام سفر به میلان سقوط می‌کند و او کشته می‌شود. تحقیقات درباره علت این حادثه آغاز می‌شود، اما در نهایت راز مرگ وی مخفی می‌ماند.ناصر تهماسب (جیان ماریا ولونته) و وحید منوچهری از جمله دوبلورهای این فیلم هستند.ماجراهای فیلم «قلب‌های اندوهگین» نیز درباره پسری به نام جیمز است، پدر کشیش‌اش سال‌ها پیش در درگیری با مردی قمارباز به نام ویل کشته می‌شود. ویل زمین کلیسا را در قمار برنده می‌شود و از کشیش می‌خواهد آنجا را ترک کند، اما او نمی‌پذیرد و در درگیری کشته می‌شود. جیمز که حالا به سنین جوانی رسیده، به شهر خود بازمی‌گردد تا انتقام بگیرد.

تعدادی از دوبلورهای این اثر عبارتند از: وحید منوچهری (جیمز)‌، شایان شام‌بیاتی (ویل)‌، سیامک اطلسی، ناصر نظامی، حسن کاخی، مهدی آرین‌نژاد، ناصر خاوری، مریم شیرزاد، مریم رادپور، ابراهیم شفیعی و بهروز علی‌محمدی.

«پدر پرافتخار من» هم به رابطه یک پدر و پسر فرانسوی می‌پردازد. علیرضا باشکندی، ایرج سنجری، فریبا رمضان‌پور، شهروز ملک‌آرایی، آزیتا یاراحمدی، فریدون اسماعیلی، محمد عبادی، سیمین صارمی، سمیه رهنمون و میرطاهر مظلومی از جمله گویندگان این اثر هستند که از شبکه 4 پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر