jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۱۵۰ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۱

«ثابت می‌کنم جرقه نیستم» عنوان گفتگو با کریم انصاری‌فر، مهاجم جوان سایپاست. او که در دوران سرمربیگری علی دایی رشد کرد، حالا از بازیکنان اصلی این تیم است. حرف‌های او را می‌توانید در صفحه گفتگو (7) بخوانید. مطلب اصلی صفحه تجسمی (8) به واکاوی آثار ناصر اویسی، پیشگام هنر نوگرای نقاشی ایران در نمایشگاه جدیدش پرداخته است.

‌«سینما در قاب بی‌مبالاتی‌» عنوان مطلب اصلی صفحه سینما (9) نگاهی دارد به فیلم دو خواهر ساخته محمد بانکی که این روزها اکران سینمای ایران است.

مطلب اصلی صفحه سیاسی (10) نگاهی دارد به تلاش‌های انجام شده برای خروج از فضای بعد از انتخابات.

‌«رنگ خاطره» عنوان مطلب صفحه جامعه (11) و گزارشی است از لباس مدارس دختران و پسران.

بحران گرمی زمین همچنان از نگرانی‌های دوستداران محیط زیست است. مطلب اصلی صفحه دانش (12) با عنوان ‌«خیز شتابان زمین به سوی بحرانی بزرگ» به همین موضوع پرداخته است.

‌«لیگی که فقط درجا می‌زند‌» عنوان مطلب اصلی صفحه ورزش(13) مقایسه‌ای است بین لیگ برتر نهم با دوره‌های گذشته این رقابت‌ها.

‌«مدعیان بسیار، نظارت اندک» عنوان مطلب اصلی صفحه جامعه (14) گزارشی است به مناسبت روز جهانی غذا.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر