jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۰۸۷۶۲   ۲۳ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۹:۵۱

پس از کشمکشهای فراوان بر سر تغییر مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی سرانجام محمدرضا نعمت زاده از این پست کنار گذاشته شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا نعمت زاده پس از گذشت 3 سال از فعالیت در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران امروز صبح سه‌شنبه با این سمت خداحافظی کرد.

همچنین سید نورالدین شهنازی زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران معرفی شد. شهنازی زاده پیش از این مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران بود.

در همین حال، از ناصر سجادی ( مدیر سابق سامانه کارت هوشمند سوخت) به عنوان جانشین احتمالی شهنازی زاده در شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران نام برده می شود.

وزیر نفت اخیرا باصدور احکام جداگانه ای ‌مدیران عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی صادرات گاز ایران، معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران را تغییر داده است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر