هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران

تساوی هوادار و نساجی مازندران

هفته‌ دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران

ببینید | گل‌ گهر صدرنشین شد

گل‌ گهر سیرجان بازی یک بر صفر باخته برابر هوادار را با برد ۲ بر یک عوض کرد تا پیش از دربی پایتخت صدرنشین موقت لیگ برتر شود.
کد خبر: ۱۳۹۱۳۵۴
تعداد بازدید : 29

به گزارش جام جم آنلاین، تیم‌های گل‌ گهر سیرجان و هوادار تهران از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در چارچوب هفته‌ دوازدهم رقابت‌ های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان امیر قلعه‌نویی با نتیجه‌ ۲ بر یک به پیروزی دست یافتند.

گل‌گهر از همان ابتدا صاحب توپ و میدان بود و هوادار دل به ضدحملات دوخته بود. تیم میزبان در جریان یکی از حملاتش به گل رسید اما این گل در موقعیت آفساید زده شده بود. شاگردان ساکت الهامی در دقیقه‌ ۳۸ خلاف جریان بازی به گل دست یافتند.

ارسال پشت مدافعان بابک مرادی در سمت چپ به محسن سفیدچقایی رسید و این بازیکن از اشتباه محسن فروزان در زاویه‌بندی استفاده کرد و با ضربه‌ای معمولی توپ را به تور چسباند تا نیمه‌ نخست با پیروزی یک بر صفر تیم پایتخت‌نشین به اتمام برسد.

در آغاز نیمه‌ دوم امیر قلعه‌نویی دست به چند تعویض زد و این جایگزینی‌ها مقدمات یک کام‌بک را فراهم ساخت. مرتضی تبریزی در دقیقه‌ی ۶۰ توپ ارسالی در داخل محوطه‌ی جریمه را ابتدا به تیر زد و در برگشت همان توپ را وارد دروازه‌ میلاد فراهانی کرد تا نتیجه یک بر یک شود.

گل‌گهر برای رسیدن به پیروزی بی‌تاب بود. آنها در دقیقه‌ ۷۴ گل دوم را هم به ثمر رساندند. امین قاسمی‌نژاد، بازیکن تعویضی میزبان پاس محمد خدابنده‌لو که او هم تعویضی بود را با ارسالی زیبا از سمت چپ همراه کرد. آرمین سهرابیان مدافع پیش‌تاخته‌ی سیرجانی‌ها نیز با جایگیری مناسب ضربه‌ای خوب را به توپ زد که از روی خط دور شد اما در ریباند خود آرمین توپ را وارد دروازه کرد تا کامبک شاگردان قلعه‌نویی تکمیل شود.

پس از این ۲ گل، هوادار پیش کشید تا بازنده به تهران برنگردد. آنها یکی ۲ موقعیت خیلی خوب را هم روی دروازه به وجود آوردند ولی ضربات‌شان به بیرون رفت و حاصلی نداشت.

گل‌گهر با ثبت سومین پیروزی متوالی ۲۴ امتیازی شد و برای حدود یک روز صدرنشین لیگ شد. آنها تحت هر شرایطی پس از دربی پایتخت باید صدر را به یکی از ۲ تیم پرسپولیس و یا استقلال تحویل دهند. هوادار نیز با تجربه‌ سومین هفته‌ بدون پیروزی ۱۲ امتیازی ماند و در جایگاه دوازدهم ایستاد.

ترکیب ابتدایی گل‌گهر: محسن فروزان، امیر جعفری، مسیح زاهدی، آرمین سهرابیان، مهدی تیکدری، علیرضا علیزاده، امین پورعلی، نوید عاشوری، مرتضی تبریزی، یونس شاکری، رضا شکاری.

ترکیب ابتدایی هوادار: میلاد فراهانی، صائب محبی، عزت پورقاز، مهدی عبدی، فرزاد جعفری، سپهر روزی‌طلب، نیما انتظاری، محسن سفیدچقایی، بابک مرادی، محمد میری و محمدجواد محمدی.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها