برنامه خونه زندگی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده هر روز به غیر از روزهای جمعه از رادیو سلامت پخش می‌شود و روز دوشنبه 29 آذر به موضوع یلدا می پردازد.
کد خبر: ۱۳۵۳۶۶۷

به گزارش جام جم، برنامه خونه زندگی برنامه شامل بخش‌های نمایشی است و دوشنبه 29 آذر ماه ساعت 10 و 30 دقیقه به موضوع استقبال از یلدا و دورهمی بعد از دو سال می پردازد. دکتر بابامرادی روانشناس در این برنامه حضور دارد و در این باره صحبت می کند.

برنامه خونه زندگی با ساختار نمایشی و با رویکرد ارشادی، تربیتی و آموزشی و با هدف تحکیم بنیان خانواده و با محوریت موضوعی آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه‌ها از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ تهیه و پخش می‌شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی، مسعود خواجه‌وند و محمد مهدی اوحدی بخش‌های نمایش را اجرا خواهند کرد. در این نمایش فرضی و خواجه‌وند نقش پدر و مادر و اسناوندی و اوحدی نقش دختر و پسر خانواده را بازی می‌کنند.

برنامه خونه زندگی از گروه خانواده رادیو سلامت با اهتمام به نمایش هویت یک خانواده ایرانی اسلامی و مدیریت پیام‌های صحیح و کارشناسی شده در حوزه ارتباطات و خانواده به دنبال رسیدن به نیازهای واقعی مردم است تا آن را به زبان ساده بدون تکلف و به دور از شعارزدگی به مخاطب ارائه کند.

در خیلی از آیتم‌های برنامه مخاطبان نقش کلیدی داشته و خودشان بخش‌هایی از برنامه را پیش می‌برند مثل بخش آشپزی، نکات خانه‌داری، معرفی کتاب و کتاب‌خوانی. برنامه خونه زندگی به تهیه‌کنندگی سارا شریفی و مسعود حسنی پخش می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها