jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۱۰۹۵   ۱۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۶

روزنامه اماراتی در گزارشی به تمجید از مهدی قائدی پرداخت و او را یکی از شگفت انگیزترین بازیکنان این لیگ نامید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ، روزنامه الاتحاد گزارشی در خصوص بازیکنانی که فراتر از انتظار ظاهر شدند، منتشر کرد و از مهدی قائدی به عنوان یکی از سوپرایزکننده ترین بازیکنان این فصل لیگ امارات پرده برداشت.

الاتحاد نوشت که عملکرد قائدی در الشباب الاهلی باعث شده تا تحسین همه هواداران و کارشناسان را به همراه داشته باشد.

این روزنامه نوشت که ستاره ایرانی به نام «مهدی قائدی» که در گذشته استعداد خودش را اثبات کرده بود، در لیگ امارات نقشی مهم در تیم شباب الاهلی ایفا کرد و توانست یک نمایش درخشان، شاهکار و متعجب کننده را به ثبت رساند. او در دیدار مقابل شارجه عالی کار کرد و باعث پیروزی تیمش شد و 2 گل به ثمر رساند. او توانایی این را دارد که کیفیت خود را بالا و بالاتر ببرد و این نمایش خیره کننده را تداوم بخشد.

شباب الاهلی اکنون در لیگ امارات با 11 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته و با تیم صدرنشین یعنی العین تنها 3 امتیاز فاصله دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها