jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۵۱۲۱   ۰۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۵

نگاهی خلاصه وار به کارنامه اعجوبه آرژانتینی

مسی، آقای رکورد (عکس)

لیونل مسی مرد رکوردهاست. هر وقت رکوردی را می شکند مدت زمان زیادی طول نمی کشد که یک رکورد دیگر از خود بر جای می گذارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم، در هفته‌ای که اتلتیکو امتیاز از دست داد، بارسلونا باز هم از این فرصت استفاده نکرد و در خانه با کادیز به تساوی یک بر یکرسید. با این نتیجه گرچه روزهای تیره بارسا ادامه‌دار شد اما یک رکورد منحصربه‌فرد به نام لیونل مسی ثبت شد. اعجوبه آرژانتینی در بازی مقابل کادیز، برای پانصد و ششمین بار پیراهن بارسا را پوشید و با عبور از رکورد ۵۰۵‌بازی ژاویبه تنهایی در صدر ایستاد. به این بهانه، به رکوردهای جاودانه مسی در این سال‌ها در پیراهن بارسا نگاهی انداخته‌ایم.

مسی، آقای رکورد (عکس)

 

 

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر