jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۴۱۳۴   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۳

راننده شیطان‌صفت که پس از ربودن زن جوان، بدون توجه به التماس‌های طعمه‌اش او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، ۲۳ آذر امسال زن ۳۰ ساله‌ای با مراجعه به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران با طرح شکایتی گفت: غروب دو روز قبل برای رفتن به خانه از شهرری به مقصد باقرشهر سوار یک خودروی تیبا شدم. پس از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد و با تهدید چاقو مرا به بیابان‌های اطراف کهریزک برد. در آنجا بدون توجه به التماس‌هایم، مرا مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد و با سرقت گوشی تلفن‌همراهم، من را همان‌جا رها کرد و گریخت.

پس از این شکایت، تحقیقات پلیسی آغاز شد و ردپای مرد جوانی به نام «سیامک» در پرونده به‌دست آمد که شاکی با دیدن عکس او، متهم را شناسایی کرد. متهم در محله شورآباد کهریزک دستگیر شد و در تحقیقات به آزار و اذیت و سرقت از متهم اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها