jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۲۱۱۳   ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۰

راز قتل یک زن در سینه مرد همسایه

سکوت ۱۰ساله شاهد جنایت شکست

مردی که شاهد قتل یک زن توسط همسایه‌اش بود، بعد از ۱۰ سال سکوتش را شکست و جزئیات جنایت را فاش کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام جم، سی‌ام دی امسال مردی با پلیس ۱۱۰ تهران تماس گرفت و ادعای عجیبی را مطرح کرد.

او به ماموران گفت: همسایه‌شان ۱۰ سال قبل زنی را کشته و حالا می‌خواهد راز این جنایت را فاش کند.

این مرد در تشریح ماجرا گفت: با مرد معتادی که میوه‌فروش دوره‌گرد بود، همسایه بودم. شانزدهم اسفند سال ۸۹ از محل کارم به خانه آمدم و صدای دعوا از خانه او شنیدم. احتمال دادم دعوای خانوادگی است و بعد صدا قطع شد. نیمه‌شب مقابل پنجره ایستاده بودم که مرد همسایه را دیدم که جسد زنی را در میان پتو قرار داده و همراه چند مرد دیگر از خانه بردند. آن مرد را زیر نظر داشتم و یک شب شنیدم تلفنی به مردی می‌گفت جسد را در حوالی سبزوار دفن کرده‌اند. بعد از چند روز آگهی یک زن گمشده را دیدم که چهره آن زن به مقتول شبیه بود.

در این مدت سکوت کردم اما حالا می‌خواهم راز قتل را فاش کنم. با توجه به گفته‌های این مرد، ماموران پرونده افراد گمشده را بررسی کردند که معلوم شد اسفند سال ۸۹ پرونده زنی با مشخصاتی که شاهد ماجرا می‌گوید در پلیس آگاهی و دادسرای جنایی تهران مطرح شده بود.

ماموران با کشف این سرنخ‌ها مرد میوه‌ فروش را دستگیر کردند که او در جریان تحقیقات مدعی شد؛ زن جوان و شوهرش برایم مواد می‌آوردند. آن شب قرار بود آن زن مواد را بیاورد که نیامد. سراغ شوهرش رفتم که ادعا کرد همسرش ناپدید شده است. مدتی بعد از این ماجرا از برادرشوهر این زن شنیدم که او را کشته و جسدش را در حوالی سبزوار دفن کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر