jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۹۶۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شرور سابقه‌داری که ۱۳مامور نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود، در کرمان به هلاکت رسید.

به گزارش جام‌جم، هفتم آذر امسال دو نفر از اشرار مسلح در کویر فهرج از سوی تکاوران استان کرمان در جریان تعقیب و گریز پلیسی به هلاکت رسیدند. پلیس در تلاش برای شناسایی این دو قاچاقچی کشته شده بود که دیروز معلوم شد یکی از آنها فردی به نام «ولی‌داد شه‌بخش» بوده که سال 1388 در کویر طبس با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی که در حین انجام ماموریت بودند، درگیر شده و ۱۳ نفر از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود. سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد عامل شهادت 13مامور انتظامی، شرارت‌های دیگری هم از جمله شهادت تعدادی از نیروهای سپاه در منطقه کورین زاهدان، حمل و توزیع مسلحانه مواد مخدر و انجام چند فقره درگیری مسلحانه دیگر در کویر استان کرمان از سال 1388 داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر