jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۹۶۴   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شرور سابقه‌داری که ۱۳مامور نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود، در کرمان به هلاکت رسید.

به گزارش جام‌جم، هفتم آذر امسال دو نفر از اشرار مسلح در کویر فهرج از سوی تکاوران استان کرمان در جریان تعقیب و گریز پلیسی به هلاکت رسیدند. پلیس در تلاش برای شناسایی این دو قاچاقچی کشته شده بود که دیروز معلوم شد یکی از آنها فردی به نام «ولی‌داد شه‌بخش» بوده که سال 1388 در کویر طبس با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی که در حین انجام ماموریت بودند، درگیر شده و ۱۳ نفر از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود. سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد عامل شهادت 13مامور انتظامی، شرارت‌های دیگری هم از جمله شهادت تعدادی از نیروهای سپاه در منطقه کورین زاهدان، حمل و توزیع مسلحانه مواد مخدر و انجام چند فقره درگیری مسلحانه دیگر در کویر استان کرمان از سال 1388 داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها