jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۶۳۰   ۱۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

انجمن بین‌المللی انیمیشن فهرست نامزدهای جوایز سالانه «آنی» را با پیشتازی دو اثر پویانمایی «منجمد ۲» و «لینک گمشده» اعلام کرد.

آن طور که ایسنا گزارش داده، در میان نامزدهای جوایز آنی ۲۰۲۰، انیمیشن منجمد ۲ محصول دیزنی و لینک گمشده محصول استودیو لایکا به ترتیب با حضور در هشت شاخه، بیشترین تعداد نامزدی را به خود اختصاص دادند و انیمیشن «کلاوس» در اولین حضور شرکت نتفلیکس در این رویداد نیز توانست در هفت شاخه نامزد کسب جایزه شود.
اثر پویانمایی معروف داستان اسباب بازی ۴ محصول استودیو پیکسار دیزنی و «چگونه اژدهای خود را تربیت کنید: دنیای پنهان» محصول دریم‌ورکس نیز به همراه انیمیشن فرانسوی من بدنم را از دست دادم در شش شاخه شانس کسب جایزه دارند.
جنیفر لی (منجمد ۲)، جرمی کلاپین و کریس باک (من بدنم را از دست دادم)، سرجیو پابلوز (کلاوس)، لینک گمشده (کریس باتلر)، موکوتو شینکای (زنده ماندن با تو) نیز به عنوان نامزدهای بهترین فیلم بلند پویانمایی معرفی شده‌اند.
در بخش بهترین شخصیت آثار پویانمایی بلند نیز شخصیت‌های منجمد ۲، چگونه اژدهای خود را تربیت کنید: دنیای پنهان، کلاوس و لینک گمشده»نامزد کسب جایزه شده‌اند و در بخش بهترین موسیقی متن نیز دور، منجمد۲، من بدنم را از دست دادم:دنیای پنهان، جاسوس‌های پنهان و داستان اسباب‌بازی ۴ برای کسب جایزه رقابت می‌کنند.
در مجموع نامزدهای امسال جوایز انی در ۳۲ شاخه شامل آثار پویانمایی بلند، کوتاه، تلویزیونی، واقعیت مجازی و... معرفی شدند. مراسم اعطای جوایز آنی ۲۰۲۰ روز ۲۵ ژانویه در لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر