jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۶۴۱ ۲۶ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

توافقات فتحی و استراماچونی برای نیم‌فصل

صدای پای بازیکن خارجی می‌آیــــد!

باشگاه استقلال با وجود آن‌که از زمان حضور فتحی هزینه بسیار سنگینی را برای خارجی‌ها داده، همچنان در تلاش است تا با عنوان برآورده کردن خواسته سرمربی خود، بازیکن خارجی بگیرد. خبرهای رسیده از داخل باشگاه حکایت از آن دارد امیرحسین فتحی و آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال جلسه‌ای را برگزار کردند و درباره لیست تیم در نیم‌فصل گفت‌وگو کردند.

مربی ایتالیایی در نظر داشت تا چندی قبل یک یا دو بازیکن به تیمش اضافه کند ولی فتحی گفت به خاطر شرایط مالی این مساله میسر نیست. در جلسه روز پنجشنبه گذشته استراماچونی دوباره روی این مساله تاکید کرد که برای نیم‌فصل بازیکن نیاز دارد. او در خط حمله یک بازیکن و در خط میانی هم یک بازیکن نیاز دارد و از باشگاه خواسته زمینه انتقال آنها را فراهم کند. در جلسه‌ای که طرفین داشتند، استراماچونی حتی نام چند بازیکن را در اختیار مدیرعامل قرار داد و گفت صحبت‌های لازم را با آن بازیکنان کرده و حالا باشگاه است که باید توافقات نهایی را حاصل کند. فتحی در این جلسه به سرمربی تیمش قول داد تا در نقل و انتقالات زمستانی خواسته‌های او را برآورده کند. استراماچونی در این جلسه تاکید کرد اگر آنها از استقلال موفقیت در آسیا و لیگ برتر را می‌خواهند باید به خواسته‌های او و تیم توجه کنند. همچنین دو طرف درباره مسائل مالی و نحوه پرداخت دستمزد استراماچونی و دستیارانش صحبت کردند که فتحی گفت در این زمینه اقدامات لازم را کرده‌اند و به‌زودی پول در حساب این مربی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر