jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۱۲۳۶۴۹۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

اگر یک گوشی اندرویدی دارید، می‌توانید مدیریت فایل‌ها و اپلیکیشن‌های گوشی خود را به نرم‌افزار ES File Explorer بسپارید.

این فایل منیجر قدرتمند و پرطرفدار، قابلیت‌های متعددی از جمله جست‌و‌جو، کپی، انتقال و تغییر نام فایل‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید فایل‌های فشرده ZIP و RAR را با این نرم‌افزار استخراج کنید. اصلی‌ترین مزیت این نرم‌افزار، مدیریت فایل‌های گوشی از طریق رایانه است؛ برای انجام این کار، گزینه View On PC را در صفحه اصلی برنامه کلیک کنید. با فعال‌سازی این قابلیت و وارد کردن آدرس روی رایانه خود می‌توانید به تمام فایل‌های گوشی روی رایانه نیز دسترسی داشته باشید و آنها را مدیریت کنید. فراموش نکنید برای بهره بردن از این ویژگی، گوشی و رایانه باید به شبکه وای‌فای یکسان وصل شده باشند. مدیریت اپلیکیشن‌ها، بررسی فضای ذخیره‌سازی گوشی و پاکسازی آن، مدیریت فایل‌های دانلود شده، بازیابی فایل‌های حذف شده و پشتیبانی از زبان فارسی از دیگر مشخصات ES File Explorer است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر