jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۲۵۷   ۲۸ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# مصرف-‌کننده - زیان
گل‌محمدی از گیلان:
استقبال مردم از کالاهای خارجی حتی قاچاق و بدون ضمانت، تولید بی‌کیفیت کالای ایرانی، عدم ضمانت و خدمات پس از فروش مشکلاتی است که تا وجود دارد مصرف‌کننده ایرانی ضرر می‌کند.

# قانون- خودروساز
حمیدی از تهران:
چرا قوه‌قضاییه به تخلفات خودروسازان از قبیل گران فروشی، تاخیر در تحویل خودرو و.... رسیدگی نمی‌کند؟ متاسفانه خودروسازان بدون ترس و نظارت، از شرایط موجود حداکثر سوءاستفاده را می‌کنند.

# پل -عابر- پارک -بسیج
زند از تهران:
ساخت پل عابر پیاده روبه‌روی پارک بسیج نیمه‌کاره رها شده و با توجه به تردد زیاد خودروها درخواست می‌شود هرچه زودتر ساخت این پل تکمیل شود.

# آبادان-نظافت
شهروندی از آبادان:
از شهرداری شهر آبادان درخواست می‌شود نسبت به نصب سطل‌های زباله و نظافت کوی بهارستان اقدام عاجل کند.

# سرعت- دوربین
دانشجو از تهران:
سرعت بالای خودروهای شخصی و عمومی در محور پاکدشت به پل شریف آباد و ایوانکی باعث افزایش تصادف شده است. از راهنمایی و رانندگی محترم درخواست می‌شود این محور را به دوربین کنترل سرعت مجهز کند.

# ویراژ-اتوبان
خسروی از تهران:
از پلیس راهور تقاضا دارم تعداد گشت‌های نامحسوس خود را در اتوبان‌هایی مانند هاشمی رفسنجانی و همت افزایش دهد، چون شب‌ها رانندگان بی ملاحظه با ویراژ دادن خطرساز می‌شوند.

جوابیه

در پی درج پیامی در 28 مرداد 1398 با عنوان «تاخیر در حرکت اتوبوس‌های شهدا-ثامن‌الحجج» مشاور فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: برابر بررسی‌های به‌عمل آمده از مدیریت هوشمند ناوگان در خط 311 (پایانه شهدا-‌ ثامن‌الحجج) اتوبوس‌ها طبق برنامه زمانبندی با کمترین انحراف به مسافران محترم سرویس‌رسانی می‌کنند.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر