jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۲۴۵۵   ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# هفته- قوه-قضاییه
زادمهر از تهران:
دفاتر قوه قضاییه که حدود یک‌سال است راه اندازی شده در اختیار و انحصار بازنشسته‌های قوه‌قضاییه است. این در حالی است که افراد دیگر و جوانان برای ورود به این عرصه کاری دشوار و سخت دارند.

# دارو- توزیع
فتوت از تهران:
تعدادی از داروهای داخلی وضعیت تولید و توزیع مناسبی ندارد و قیمت آنها چند برابر و البته کمیاب نیز شده‌اند.

# جاده- آسفالت
شوکتی از ساوه:
جاده ساوه به خرقان بسیار نامناسب بوده و نیاز به آسفالت دارد، به علت تغییر مسیر ناگهانی خودروها برای رد کردن چاله‌های این اتوبان، تصادفات بی‌شماری اتفاق می‌افتد.

# قائمشهر - ساری
قناعتی از قائمشهر:
جاده قائمشهر به ساری آسفالت بسیار نامناسبی دارد و در وسط جاده شیارهایی گذاشته‌اند تا سرعت خودروها کاهش پیدا کند ولی این موضوع باعث منحرف شدن خودروها و تصادف می‌شود.

# تشکر -شهرداری
نادری از تهران:
از شهرداری محترم نسبت به برخورد و جمع‌آوری بساط دستفروشان خیابان ولی‌عصر(عج) کمال تشکر و قدردانی را داریم و اگر امکان داشته باشد دست دلالان و زورگویان که معابر را کرایه می‌دهند و حق کاسبان را زیر پا می‌گذارند کوتاه
شود.

# چراغ-خاموش
کسمایی از کرج:
چراغ‌های پل سپاه در ابتدای جاده کرج به شهریار از چند ماه پیش خاموش است و اداره برق به‌رغم پیگیری‌های مکرر تاکنون اقدامی صورت نداده است.

# پارک- شیان
مبارکی از تهران:
درختان پارک شیان واقع در خیابان شیان هفتم، در حال خشک شدن هستند. از مسؤولان تقاضا داریم برای پایداری فضای سبز و محیط زیست اقدام ‌کنند.

# پلیس-اوباش
شکوری از تهران:
در خیابان فلاحتی محله علی‌آباد، تردد مردم به علت وجود اراذل و اوباش با ترس و وحشت صورت می‌گیرد. از نیروی انتظامی درخواست رسیدگی دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر