jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۱۴۶۵۴ ۱۰ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

رشد تعداد دفاتر مشاوره ازدواج

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از رشد دفاتر مشاوره‌های ازدواج طی سال گذشته و سه ماه نخست امسال خبر داده و گفته: سال گذشته معاونت جوانان، هم با سازمان بهزیستی و هم با نظام روان‌شناسی تفاهم‌نامه‌ای در این خصوص امضا کرد. از ابتدای سال تا کنون نیز ۷۱ دفتر مشاوره ازدواج افتتاح شده است و حدود ۴۰ مرکز دیگر نیز با انجام اقدامات لازم، به‌زودی افتتاح خواهد شد. آقای تندگویان همچنین با اشاره به مسکوت ماندن قانون تسهیل ازدواج در کشور، از پیشنهاد نمایندگان مجلس برای بازنگری در این قانون خبر داد و گفت: این قانون در حال حاضر بلاتکلیف است و همزمان با تصویب شرح وظایف معاونت جوانان، نمایندگان مجلس پیشنهاد کردند تا این قانون نیز بازنگری شود.

تکراری مثل موفقیت های سارا
شنیدن خبر موفقیت های سارا خادم الشریعه شطرنج باز ارزشمند ایران برای اهالی ورزشی دیگر به تکراری شیرین تبدیل شده است. خادم الشریعه در تازه‌ترین افتخارش ، سهمیه جام جهانی شطرنج را کسب کرد تا به دوران طلایی خود ادامه دهد. قهرمانی سارا خادم الشریعه در مسابقات شطرنج غرب آسیا یک چالش کوچک برای دختر اول شطرنج ایران بود. البته تقدیر این بود که مسیر قهرمانی او از شکست دادن هموطنش عبور کند و در فینال از سد دیگر نماینده جوان ایران مبینا علی نسب عبور کرد، سارا خادم الشریعه در حال حاضر نفر هجدهم رتبه‌بندی شطرنج بازان زن جهان است.

این رسمش نبود!
ما رسانه‌ای‌ها به‌خصوص در حوزه فرهنگ و هنر وقتی می‌خواستیم یک‌زوج خوشبخت هنری را نام ببریم که در روزگار تلخی و جدایی‌های هنرمندان از همسرانشان ، سال ها کنار هم زندگی کرده اند و همواره با عشق از هم نام برده‌اند می‌رسیدیم به خانم گلاب آدینه و آقای مهدی هاشمی و تلفن را بر می‌داشتیم و گپی درباره زندگی مشترکِ موفق با آنها می‌زدیم، اواخر هفته گذشته اما با انتشار یکی دو ویدئو، همه علاقه مندان به این زوج شوکه و غافلگیر شدند، مگر می شود مهدی هاشمی آن‌قدر راحت به دوربین نگاه کند و از مخفی‌کاری و ازدواج بدون اطلاع همسر اول حرف بزند.... آقای هاشمی کاش امروز و فردا یک فیلم دیگر از شما منتشر شود و بگویید همه چیز یک فیلم کمدی و شوخی بوده است، شما برای خیلی‌ها یک الگو بودید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر