jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۹۶۷ ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با وجود آن‌که با بازی در نقش جوانی استثنایی در سه‌گانه «ماتریکس» نوع تازه‌ای از ابرقهرمان را ارائه کرد، به دنبال بازی در نقش‌های ابرقهرمانانه دیگر است. کیانو ریوز می‌گوید مایل است نقش وولورین/ مرد گرگ نما را روی پرده سینما بازی کند.

بازیگر 52 ساله سینما این روزها در گفت‌وگوهای مختلف خود، در این باره صحبت می‌کند. صحبت‌های ریوز در حالی است که هیو جکمن بازیگر نقش وولورین در تعدادی از اکشن‌های کمیک استریپی، با شخصیت مرد گرگ‌نما خداحافظی کرده و دیگر در این نقش ظاهر نخواهد شد. او که سال 2000 در قسمت اول «مردان ایکس» این نقش را به‌عهده گرفت، سال 2017 و با «لاگن» با این ابرقهرمان خداحافظی کرد.
این در حالی است که رسانه‌ها هم از توانایی ریوز در ظاهر شدن در نقش شخصیت‌های ابرقهرمان حرف می‌زنند. رسانه‌ها عقیده دارند ریوز باید برای بازی در نقش یکی از دو شخصیت سرشناس وولورین یا سوپرمن انتخاب شود. اما بازیگر در رابطه با انتخاب یکی از این دو نقش می‌گوید: «اگر بنا برانتخاب یکی از این دو باشد، من وولورین را ترجیح می‌دهم.»
در همین حال، ریوز خبر از دنباله دار بودن داستان و ماجراهای شخصیت جان ویک در مجموعه فیلم «جان ویک» داد. به گفته او، به‌زودی قسمت‌های بعدی این اکشن دلهره‌آور هم ساخته خواهد شد. تا به حال، دو قسمت از جان ویک تولید شده است. حرف های ریوز برای حضور در نقش وولورین، با استقبال طرفداران این بازیگر لبنانی تبار همراه شده است. اما تهیه کنندگان مجموعه فیلم مرد گرگ نما در کمپانی فوکس قرن بیستم، هنوز واکنشی به حرف های ریوز نشان نداده اند. بالا بودن سن بازیگر یکی از دلایل مهمی است که شاید مانع از دعوت از او برای بازی در قسمت های جدید این مجموعه اکشن ابرقهرمانانه شود. بازیگر تازه نقش مرد گرگ نما نباید بالای سی سال سن داشته باشد. / موویز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر